Mężczyzna

Eron Plus na potencję czy to działa?

Pora na kolejną recenzję. Tym razem będzie to recenzja Eron Plus – tabletek na potencję dostępnych bez recepty, i to w sprzedaży online.

Te tabletki po raz pierwszy testowałem jesienią ubiegłego roku. Potem kilkukrotnie wracałem do nich: przy końcu zimy i bardzo wczesną wiosną.

Potrzeba suplementacji pojawiła się prawdopodobnie jako skutek jesienno-zimowego, a potem zimowo-wiosennego przesilenia, osłabienia organizmu i nawału stresu w pracy.

Początkowo miałem sięgnąć po jakiś Liderin, ale po zrobieniu rozpoznania w sklepach internetowych i w bazach danych takich jak pubmed stwierdziłem, że Eron Plus prezentuje się najlepiej na tle innych środków dostępnych w sprzedaży >>> zobacz tu składniki. A ponieważ akurat wtedy była na niego jakaś promocja, postanowiłem zaopatrzyć się właśnie w te tabletki, kupując dwa opakowania.

Uznałem, że to wystarczy i faktycznie wystarczyło na bardzo długo, bo stosowałem je właściwie doraźnie przez tydzień dwa jesienią i potem ponownie dwu czy trzykrotnie po dwa tygodnie suplementacji.

Tak jak w przypadku poprzedniej recenzji zobacz tutaj tak i teraz zacznę od teorii, czyli odpowiedzi na pytanie dlaczego wybrałem właśnie Eron Plus, a nie na przykład Permen, Liderin czy inny tego typu środek dostępny w aptekach / reklamowany w telewizji.

Dlaczego wybrałem Eron Plus?

Przede wszystkim dlatego, że to nie jest sama arginina tak, jak w większości podobnych produktów A poza tym również dlatego, że zawiera znacznie większe dawki aktywnych substancji niż jakikolwiek inny suplement dostępny w aptece.

Wszystkie reklamowane środki na potencję bez recepty dostępne w naszych aptekach zawierają tak małe ilości substancji aktywnych, że dziwię się, że w ogóle ktokolwiek to kupuje. Ten problem dotyczy zresztą w większości reklamowanych suplementów aptecznych.

Decydujące składniki

Już rzut oka na składniki tego suplementu i porównanie składu ze składem wymienionych wcześniej przeze mnie tabletek, tych które są łatwo dostępne w aptece i tak często reklamowane w telewizji potwierdza, że Eron Plus jest naprawdę wyjątkowy.

Przede wszystkim od razu na początku należy zaznaczyć, że Eron Plus to tak naprawdę dwa suplementy. Jeden to Eron Plu,s który ma w składzie argininę i zioła, o których za moment opowiem, a drugi to Eron Plus Before, który należy zażywać na 30 minut przed stosunkiem. Ten drugi suplement zawiera bardzo dużą dawkę argininy. Taką dawkę, której nie znajdziesz w żadnym innym suplemencie, chyba, że kupisz sobie czystą argininę np. w sklepie dla kulturystów.

Skład i działanie Eron Plus Before

Zacznę od Eron Plus Before, bo w jego składzie znajduje się wyłącznie arginina. Dawka jednorazowa to 4 kapsułki, w których zawartych jest 2000 mg argininy w postaci HCl.

Tak jak powiedziałem Eron Plus Before to suplement, który należy stosować doraźnie. Jego zadaniem jest udzielanie natychmiastowej pomocy w razie gdybyś miał jakieś problemy z uzyskaniem erekcji.

Skład i działanie Eron Plus

Eron Plus, czyli ten suplement, który jest bardziej złożony, to tabletki których zadaniem jest wywieranie długofalowego wpływu na organizm, ogólna poprawa witalności i funkcjonowania męskiego organizmu oraz poprawa potencji w dłuższej perspektywie czasu.

Ten długofalowy Eron Plus zawiera w dwóch kapsułkach, to jest dziennej dawce suplementu, następujące składniki:

 • 750 mg argininy to jest to dawka standardowa, którą możesz znaleźć również w suplementach aptecznych,
 • ekstrakt z korzenia Maca w ilości 50 mg z tym że jest to ekstrakt 4 do 1, czyli tak jakby czterokrotnie silniejszy niż zwykły ekstrakt,
 • ekstrakt z żeńszenia w ilości 50 mg i to jest również ekstrakt 4:1, ten ekstrakt jest standaryzowany na zawartość ginsenozydów, czyli tych najważniejszych substancji, które wpływają na męskość, jest ich minimum 4%,
 • ekstrakt z buzdyganka czyli słynnego tribulusa występuje tutaj również w ilości 50 miligramów to ekstrakt również w stosunku 4 do 1 i jest standaryzowany na zawartość saponin, jest ich minimum 40% tej dawce,
 • kolejny ekstrakt to kozieradka pospolita w ilości 50 g tutaj jest 20% saponin i jest to również ekstrakt w stosunku 4 do 1, czyli 4-krotnie silniejszy niż typowe ekstrakty występujące w suplementach.

To wszystkie ekstrakty z roślin, ale dodam jeszcze że w Eron Plus znajduje się też 24 mg witaminy E, 7,5 mg cynku oraz 2,80 mg witaminy B6.

Składniki są naprawdę imponujące i takiej ilości aktywnych składników w tak silnych ekstraktach i na dodatek jeszcze na standaryzowanych na obecność najważniejszych aktywnych substancji nie znajdziesz w wielu suplementach.

Ja przeanalizowałem ich naprawdę sporo i moim zdaniem Eron Plus po prostu mówiąc „wymiata”.

Znam skład i co dalej?

Warto jeszcze poznać dokładniej wpływ poszczególnych składników na organizm. Tutaj do omówienia poszczególnych składników odeślę cię inaczej >>>na stronę producenta są one tam ładnie opisane. Ja ze swojej strony skupię się na najważniejszych obszarach „wpływu”.

 • L-arginina jest ważna nie tylko dla mężczyzn, ale i sportowców, podnosi sprawność krążenia i natlenienie krwi dzięki niej łatwo doprowadzić do pojawienia się erekcji i ona naprawdę działa szybko, a długofalowo podnosi sprawność i wydajność organizmu.
 • Żeń-szeń to roślina która poprawia sprawność fizyczną, ale też sprawność intelektualną organizmu dodatkowo dowiedziono, że wpływa korzystnie szczególnie na męską fizjologię. Badania potwierdzają jego korzystny wpływ na potencję, zdolność do uzyskania erekcji i odbycia satysfakcjonującego stosunku.
 • Buzdyganek ziemny czyli słynny tribulus jest znany głównie z tego, że podnosi poziom testosteronu, a testosteron to wiadomo męskość, bez niego nie ma mowy o sprawności seksualnej i seksualnej witalności.
 • Korzeń Maca poprawia potencję ale też ogólnie zwiększa witalność.
 • Kozieradka ma działanie anaboliczne wpływa na funkcjonowanie mięśni i ich przyrosty ale też jest stymulatorem produkcji ważnych męskich hormonów / hormonów płciowych.
 • Jeśli chodzi o witaminy i minerały a właściwie jeden minerał, czyli cynk, to  dobrano je tak, by zaspokoić głównie potrzeby mężczyzn, którzy bardzo często cierpią na niedobory witaminy E nazywanej witaminą młodości.Witamina B6 jest niezbędna do produkcji hormonów podobnie jak cynk, który nawiasem mówiąc, jest składnikiem, który może wpływać nawet na płodność.

>>> ZOBACZ GDZIE KUPIĆ ERON PLUS<<<

Eron plus w praktyce (czas na opinie)

Skoro już dokładnie poznałem skład, mogłem przystąpić do działania, czyli wypróbowania suplementu w praktyce. I co się okazało?

Eron Plus Before

Zacznę od Eron Plus Before, bo to on miał działać tak spektakularnie, że praktycznie od razu stawiać na nogi.

No i muszę przyznać, że arginina pod tym względem sprawuje się wyśmienicie. A ta dawka którą zaleca producent Eron Plus Before i która jest dostarczana w suplemencie jest idealna.

W każdym razie w moim przypadku się sprawdziła. Chociaż ja osobiście zazwyczaj brałem tak godzinę przed pójściem do łóżka, ale wtedy miałem pewność, że na pewno się sprawdzę.

Moja partnerka też zauważyła zmiany, tak że oboje byliśmy bardzo zadowoleni akurat z tego suplementu.

Eron Plus

No tutaj dawki ziół są imponujące o czym już pisałem, ale niestety on nie działają od razu, zresztą to niepotrzebne skoro jest Eron Plus Before. Inna sprawa, że o ile ten Before należy brać przed stosunkiem, pójściem do łóżka z kobietą, o tyle ten pierwszy, długofalowy, należy przyjmować dokładnie tak jak wszystkie inne suplementy, czyli najlepiej przed posiłkiem. Ja zazwyczaj biorę rano, bo wtedy jest najwygodniejsze i najefektywniejsze.

No i powiem tak: ten Eron Plus „długofalowy” potrzebuje około tygodnia, dwóch na działanie.

Przy czym to działanie jest trudno mieżalne, bo to takie dość subtelne różnice, na które musisz być wyczulony.

No bo tak jak zmierzyć przyrost poziomu energii czy większą witalność, czy to że na przykład twoje wytryski są bardziej ofite, a orgazmy intensywniejsze?

Musisz się po prostu obserwować i w pewnym momencie zauważysz, że stopniowo zachodzą w tobie zmiany na lepsze.

We mnie zachodziły: mogłem dłużej, lepiej, więcej, do tego moje treningi też jakby stały się efektywniejsze.  Tak, że według mnie to zadziałało wyśmienicie, i to na wielu obszarach!

>>> ZOBACZ GDZIE KUPIĆ ERON PLUS<<<

Komu się przyda Eron Plus?

Poczytałem trochę recenzji na blogach i na podstawie tej lektury, paru rozmów ze znajomymi na forum i swoich własnych doświadczeń mogę stwierdzić, że Eron Plus jest dobry jako pomoc doraźna. I wtedy kiedy masz naprawdę jakieś problemy z potencją, takie które sprawiają, że nie możesz uzyskać erekcji, albo że ta erekcja szybko mija, albo masz za wczesny wytrysk. Ale przyda się też wtedy, kiedy może nie zauważasz jakiś drastycznych zmian w twoim życiu seksualnym, ale czujesz się ogólnie jakoś mało energiczne, masz niezbyt dobre samopoczucie, twój temperament spadł, a seks jakoś ci wychodzi, ale nie tak jak dawniej. Innymi słowy przyda się też jako takie bardziej długofalowe wsparcie.

Czy warto?

Myślę, że tak, to znaczy nie ma się co męczyć. Na przykład późną jesienią, bardzo często zdarza się spadek energii i potencji, to zamiast męczyć się psychicznie swoimi problemami z uzyskaniem czy utrzymaniem erekcji czy ze spadkiem zainteresowania seksem, bo to też może być frustrujące, lepiej sięgnąć po jakąś pomoc. Bo to na pewno poprawi przynajmniej fizjologię, a jak fizjologia się poprawi, to polepszy się samopoczucie ogólne.

Na zakupy, czyli gdzie kupić Eron Plus

W aptece raczej tego suplementu nie dostaniesz, chociaż widziałem gdzieś dokumentacje techniczną produktu i wiem, że jest normalnie zgłoszony do obrotu jako suplement i nie tylko w Polsce, ale i chyba w całej Unii Europejskiej. Także jest legalnie wprowadzony do obrotu, ale nie sądzę żeby pojawił się w aptekach, bo aptekarze musieliby się postarać żeby go sprowadzić.

Za to spokojnie i bez większych problemów można go dostać w Internecie.

Na przykład ja osobiście kupowałem na stronie producenta tam można też sobie wybrać jakieś większe pakiety, czyli na przykład nie tylko jedno opakowanie, bo wiadomo, że dla niektórych miesiąc suplementacji to zbyt krótko, tak że można od razu kupić na przykład zapas na 3 albo 6 miesięcy i wtedy wychodzi dużo taniej za opakowanie.

>Tu masz link do tego oficjalnego sklepu< – pod tym linkiem znajdziesz dokładne opisy, trochę opinii, takie sprawy ogólne.

>Tu masz link do oficjalnego sklepu z tej strony gdzie można zamawiać pakiety które wychodzą taniej.<

>A tu masz jeszcze link do strony z ofertą specjalną< gdzie można kupić Eron Plus 20% taniej. 

7 komentarzy

 • z tych wszystkich środków które nie zawierają sildenafilu i tp substancji na których bazują viagry i jej podobne ten eron plus jest moim zdaniem najlepszy, próbowałem kilka różnych takich środków, a ten działa na wszystkie że tak powiem pola męskości nie tylko erekcję, potencję czy wytrysk ale też na samopoczucie i energię, bardzo dobry suplement dla mężczyzn moim zdaniem

 • tak działa, ale na pewno nie tak jak wiagra, o tym zapomnijcie, ale dwa trzy dni i wszystko wraca do normy, wiagra wiadomo stawia na nogi od razu

  • potwierdzam, nie jest tak szybki jak blu pill ale tez dziala bardziej wszechstronnie, ja mam nie tylko lepsza potencje, nie tylko szybciej jestem gotowy do seksu, ale mam tez duzo wiecej energii, bo chyba to takie tabletki, które też dobrze robią na witalność tak w każdym razie wynika z moich obserwacji no i oczywiscie doświadczen

 • działa, działa, brałem,
  irytują mnie tylko narzekania, że nie „stawia” od razu, no czego się spodziewać? Nawet viagra nie działa natychmiast, trzeba poczekać trochę ale efekty na pewno będą

 • zaskakująco dobry powiedziałbym nie spodziewałem się, że zadziała tak szybko, miałem problemy a po kilku dniach zniknęły, co tam skladniki, ważne działanie, a to działa haha

 • Ja wypróbowałem chyba wszystkie dostępne środki ten eron plus też i rzeczywiście jest bardzo dobry i działa dosyć szybko ale najlepiej z nich wszystkich jak do tej pory sprawdził się Vigrax

Leave a Comment