Gadżety Kobieta

JimmyJane Form 2 – mocny choć drogi wibrator, czy warto?

Gdybym miała wypróbować osobiście wszystkie wibratory, które chciałabym zrecenzować – zabrakłoby mi mocy przerobowych. Na szczęście na naszym tajnym forum jest sporo osób, które chętnie dzielą się informacjami. Na tej bazie postaram się sukcesywnie dostarczać kolejnych recenzji wibratorów wartych uwagi i godnych polecenia. Na pierwszy ogień pójdzie JimmyJane Form 2 – na pierwszy rzut niepozorna, bardzo dyskretna zabawka, która może sprawić naprawdę mnóstwo radości.

JimmyJane Form2 – krótka charakterystyka

Jimmy Jane Form2 jest kompaktowym, wodoodpornym wibratorem o zaskakująco dużej mocy.

Ma dwie końcówki wibrujące i dwa silniki. Jak twierdzi producent, doznania dzięki temu są takie, jak różnice w odsłuchu audio w trybie mono i stereo. Form 2 to oczywiście wersja stereo.

Jak widzisz na zdjęciu JimmyJane Form 2 swobodnie mieści się w kobiecej dłoni. Łatwo go w nią ująć i dostarczyć sobie rozkoszy kierując drgania wprost w kierunku łechtaczki. Druga końcówka zadba o stymulację wejścia do pochwy. To jedno z najprzyjemniejszych rozwiązań powiedzmy „technologicznych”. Z kolei jeśli chodzi o jakość wykonania, dbałość o wygodę, dyskrecję i detale to stawiają one ten wibrator na szczycie wśród wibratorów podobnej klasy.

Podstawowe cechy JimmyJane Form 2

Warto wiedzieć, że ten wibrator:

 • jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, bo nie zawiera żadnych ftalanów. Wykonano go z najlepszego silikonu i stali nierdzewnej, ma tzw. klasę medyczną, czyli nie wyrządzi ci żadnej szkody,
 • zdobył wiele nagród, w tym tytuł najlepszej Seks Zabawki i nagrody za innowacyjność,
 • jak na tak niewielki wibrator jest naprawdę silny, ma silne aż 2 silniki, a nie jeden,
 • świetnie stymuluje wejście pochwy i łechtaczkę jednocześnie, a to dostarcza niesamowitych doznań,
 • w obsłudze jest prosty i intuicyjny (obsłużysz go na wyczucie),
 • łatwo dopasujesz siłę i charakter wibracji do swoich aktualnych upodobań, bo Jimmy Jane Form 2 ma aż 4 tryby wibracji i aż 5 poziomów mocy w każdym trybie,
 • JimmyJane ma wbudowany akumulator – wystarczy postawić go na podstawce ładującej, a samo ładowanie odbywa się naprawdę szybko, natomiast pełne ładowanie wystarcza na aż 4 godziny pracy,
 • możesz go używać w czasie kąpieli, bo jest w pełni wodoodporny, łatwo też go umyjesz (utrzymasz w czystości), bo woda mu nie szkodzi,
 • JimmyJane Form 2 ma aż trzyletnią gwarancję, tak że spokojnie – nie musisz obawiać się, że wibrator zepsuje się po roku dwóch, a ty wyrzucisz mnóstwo pieniędzy (bo wibrator trochę kosztuje), do takich obaw podstaw nie ma, bo gwarantuje to jakość i oczywiście wyjątkowo długa gwarancja.

Jimmy Jane Form 2 opinie z gazet

Tu są wybrane, warte przytoczenia opinie o JimmyJane Form 2 z gazet:

 • „Glamour”: najfajniejszy nowy wibrator, i dwukrotnie silniejszy niż przeciętny rabbit,
 • „Violet Blue”: cudowne, designerskie wibracje, które każda chciałaby mieć pod ręką,
 • „Gala Darling”: To najlepsza seks-zabawka, na jaką się kiedykolwiek natknęłam,
 • „San Francisco Chronicle”: Stworzony z autentyczną wyobraźnią, dopracowany i zaawansowany jak iPod,
 • „Fleshbot”: Prosty i intuicyjny, gwarantuje naprawdę mocne uderzenie.

Czy warto kupić JimmyJane Form2 i dlaczego?

Tu wątpliwości nie mam, bo chociaż to cacuszko kosztuje coś około 500 zł (czy to u nas, czy na amazon >>> tu sprawdź Form 2 USB – Pink), to jest tak piękne, wygodne, silne i bezpieczne a do tego generuje tak cudowne drgania, że naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać.

Tym bardziej zresztą, że wibrator ten jest niesamowicie żywotny.

Na tak przemawia i perfekcyjny kształt, który zapewnia niesamowite doznania, i wygoda, i sposób ładowania, i możliwość używania pod prysznicem i siła, przede wszystkim siła dwóch silniczków.

Łatwo wziąć go w dłoń, stanąć pod prysznicem lub wskoczyć pod kołdrę i odpłynąć w odmęty rozkoszy :-). Serio.

Zobacz zresztą na filmiku producenta, jak wibrator wygląda na żywo i wyobraź sobie, jakie niesamowite rzeczy można z nim zrobić!

A gdzie kupić JimmyJane Form 2?

Niestety, nie jest tak łatwo dostępny jak niektóre inne wibratory. Zdarzało się, że można go było dostać jedynie na Amazonie, przy czym było ciężko z wysyłką do Polski.

W tej chwili na pewno jest w sprzedaży online w sklepie PokojRozkoszy.pl >>> sprawdź PokojRozkoszy.pl – JimmyJane Form 2.

Wpis ilustruje screen z filmu producenta, opublikowanego na youtube.

1 Comment

 • Bardzo chciałabym go mieć, ostatnio delikatnie sugeruję chłopakowi żeby kupić sobie wzajemnie takie gadżety na walentynki

Leave a Comment