Kobieta Mężczyzna

Niezawodne sposoby na przedłużenie stosunku

sposób na obfity wytrysk, obfite wytryski

Możliwość czerpania jak najdłuższej radości z seksu – to tym marzy większość mężczyzn. Tymczasem statystyki wskazują, że z przedwczesnym wytryskiem problem może mieć nawet 40% panów. Jest to dość kłopotliwe zważywszy na to, że kobiety znacznie wolniej osiągają orgazm. Dlatego tak ważne jest przedłużenie stosunku do maksimum.

Zastanawiasz się, jak opóźnić wytrysk? Poniżej prezentujemy kilka niezawodnych sposobów.

Wybór odpowiedniej pozycji

Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ niektóre pozycje albo skutecznie przyspieszają ejakulację, albo są w stanie ją opóźnić.

Można zacząć od pozycji klasycznej, która na pewno nie przyspieszy wytrysku. Bardzo ważne jest jednak to, by – w chwili zbliżania się wytrysku – wyjąć penisa z pochwy, a następnie go ucisnąć dość mocno u nasady. Następnie można powrócić do penetracji.

Przedłużenie wytrysku można osiągnąć również dzięki pozycji „na jeźdźca” – kiedy partner leży na plecach, a partnerka na nim. W tym przypadku opóźnianie wytrysku niejako zależy od kobiety. To ona – gdy tylko pojawi się silny wzwód – powinna uciskać członka, trzymając kciuk na wędzidełku napletka. Palec wskazujący oraz środkowy należy umieścić na górnej powierzchni penisa (z obu stron korony żołędzi). Penisa należy uciskać przez 3 sekundy, co pozwoli osłabić erekcję. Po kilkunastosekundowej przerwie można ponownie pobudzać do erekcji.

Nie da się ukryć, że jest to dość kłopotliwe, dlatego nie wszyscy decydują się na taką metodę.

Tabletki i żele opóźniające wytrysk

Szybkim sposobem na przedłużenie stosunku jest stosowanie tabletek oraz kremów i żeli. Są to preparaty, które zostały stworzone z myślą o wszystkich panach, borykających się z przedwczesnym wytryskiem.

Takie tabletki zawierają odpowiednie składniki, które są w stanie stymulować pracę mózgu, wpływając tym samym na opóźnienie wytrysku. W większości przypadków są to składniki naturalne (pochodzenia roślinnego), co gwarantuje nie tylko skuteczność, ale również bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są takie specyfiki, które nie tylko wpływają na przedłużenie stosunku, ale również korzystnie oddziałują na inne sfery życia intymnego. Chodzi o wzmacnianie potencji i zwiększanie libido, potęgowanie doznać seksualnych czy powiększanie penisa. Dzięki temu tabletki tego rodzaju wpływają na poprawę ogólnej sprawności seksualnej.

Żele i kremy najczęściej zawierają w swoim składzie substancje „znieczulające”, które pozwalają kontrolować wytrysk i cieszyć się dłuższym seksem.

Spośród najbardziej popularnych tabletek szczególnym powodzeniem cieszy się zestaw >>> ERON PLUS, który DZIAŁA PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST (SPRAWDŹ!)

Przedłużanie stosunku – to można wyćwiczyć

Okazuje się, że możliwość wydłużania stosunku można wyćwiczyć. Wystarczy tylko regularne praktykowanie niektórych kuracji. Nie są to ćwiczenia ani skomplikowane, ani bolesne, jednakże pochłaniają sporą część czasu.

Warto jednak spróbować, ponieważ wielu panów jest zdania, że to faktycznie pomaga.

  • Metoda chińska

Nie jest trudno się domyślić, że została ona stworzona przez Chińczyków. Wystarczy przez 4 tygodnie masować punkt znajdujący się między odbytem a jądrami. Taki masaż powinien trwać około 5 sekund każdego dnia.

  • Metoda stop&go

W realizacji tej metody pomóc może partnerka. Chodzi o to, by stymulowała ona partnera aż do momentu, w którym będzie bliski wytrysku. Następnie trzeba zatrzymać pieszczoty. Po chwili, gdy podniecenie będzie już nieco mniejsze, pieszczoty należy kontynuować. I tak kilka razy.

Jeśli ćwiczenie to będzie powtarzane regularnie – najlepiej każdego dnia, w przyszłości mężczyzna będzie w stanie samodzielnie kontrolować wytrysk poprzez wyrobienie właściwego odruchu.

Jak wynika z powyższego, przedłużenie stosunku jest możliwe. W przypadku gotowych specyfików efekty mogą pojawiać się od razu – albo po zażyciu odpowiednich tabletek, albo po zaaplikowaniu żelu lub kremu. Jeśli chodzi o „darmowe sposoby”, na rezultaty trzeba poczekać nieco dłużej.

Leave a Comment