Kobieta Mężczyzna

Powiększanie narządów, czyli między seksem a chirurgią

Jak myślicie czy powiększanie piersi przez kobiety (całe rzesze kobiet) jest zwykłą fanaberią, czy kryje się pod tym jakieś drugie dno? Według mnie w bardzo wielu przypadkach niestety to swego rodzaju konieczność – gdy rozmiar piersi tak źle oddziałuje na psyche że nie sposób normalnie na co dzień funkcjonować (bo jak funkcjonować w cieniu nieraz ogromnej wagi kompleksów) powiększanie piersi wydaje się wręcz koniecznością.

Wydaje mi się, że podobnie można podejść i do innej kwestii – w odniesieniu do mężczyzn tym razem – do kwestii powiększania penisa. Natura nie należy do najsprawiedliwszych i obdarza nas różnie różnymi walorami, a w dzisiejszych czasach, w dobie kultu ciała chcemy być doskonali. Czy zatem wszyscy, którzy chcą coś w sobie poprawić powinni od razu iść pod nóż chirurga?

Niekoniecznie, bo i metodami naturalnymi można sobie nieco pomóc. Natura choć niesprawiedliwa pozwala się jednak w pewnym zakresie kształtować. I w ten właśnie sposób, całkiem naturalnie, można powiększać nie tylko piersi ale i penisa.

Naturalne powiększanie penisa polega na wykorzystaniu suplementów (usprawniających krążenie w tkankach, a więc i witalność i poprawiających potencję), na wykonywaniu specjalnie opracowanych ćwiczeń bądź też na wykorzystaniu specjalnych ekspanderów – urządzeń powiększających penisa dzięki działaniu siły trakcji. Wszystkie te elementy można stosować jednocześnie dzięki czemu panowie podejmujący tak szerokie spektrum działań mogą liczyć na maksymalizację osiąganych efektów.

A może jednak chirurgia?

Przypomnijcie sobie jak często chirurgiczne powiększanie piersi kończy się większymi lub mniejszymi niepowodzeniami – o przypadkach tych jest aż nazbyt głośno toteż na pewno powinniście i o nich słyszeć. Teraz wyobraźcie sobie jak wyglądają piersi a jak wygląda penis. Jak delikatnym i skomplikowanym narządem jest w porównaniu z damskim biustem. Czy naprawdę bylibyście w stanie zgodzić się na jakiekolwiek inwazyjne zabiegi w jego obrębie wtedy, gdy nie jest to konieczne i uzasadnione względami zdrowotnymi?

Jako mężczyzna nie zgodzę się – ze zbyt dużym ryzykiem się to wiąże. Inwazyjne powiększanie penisa może skończyć się uszkodzeniem tego delikatnego instrumentu, a to może nawet oznaczać impotencję – tego chyba chcielibyście uniknąć prawda?

Czy naturalne powiększanie penisa jest możliwe?

Oczywiście że tak, ale trudno spodziewać się po nim jakichś niesamowitych efektów, metody naturalne raczej nie sprawią, że wasze penisy urosną dwu / trzykrotnie, ale wyraźnie wpłyną i na długość i na obwód penisa. Co więcej zastosowanie ekspanderów pozwala nawet na zniwelowanie krzywizn w obrębie męskiego członka i jest polecane (uwaga!) w leczeniu choroby Peyroniego. O działaniu ekspanderów powstała już spora literatura, a ich przydatności nie neguje nawet medycyna. Poszukajcie informacji co na ich temat twierdzi nauka – myślę że będziecie zaskoczeni (pozytywnie oczywiście!).

Dodam jeszcze że powiększanie penisa u większości mężczyzn wywołuje coś w rodzaju specyficznej reakcji obronnej polegającej na negacji sensu przeprowadzania takiego zabiegu czy sensu pracowania nad powiększeniem członka – to raczej wynika z kompleksów i z braku umiejętności mężczyzn do przyznania się do własnych niedoskonałości. Całkiem zwyczajnie i po prostu.

Leave a Comment