Afrodyzjaki Relacje

Poznaj sekret Casanovy! No chyba że już wiesz o co chodzi

sekret casanowy, dieta na potencję

Wbrew pozorom nie chodzi o ostrygi!

Ostrygi na nic by się nie zdały, gdyby Casanova nie potrafił umiejętnie podejść do kobiet i traktować ich z pełną atencją, czy też po prostu zaspokajając ich oczekiwania względem mężczyzn. 

Tu od razu rodzi się pytanie – czego pragną kobiety?

Na pytanie to usiłował odpowiedzieć niejeden badacz, niejeden twórca filmów, a i same panie od czasu do czasu usiłują uporać się z zadaniem sklasyfikowania swoich potrzeb. Problem w tym, że do wszystkich nas, czy to do kobiet czy do mężczyzn, nie możemy przykładać tej samej miary, bo pomimo ogromu podobieństw zanadto się jednak różnimy.

Recepta na powodzenie

Jeśli myślisz, że powodzenie tj. czerpanie czerpanie satysfakcji z życia seksualnego i powodzenie u płci przeciwnej zapewnią ci afrodyzjaki tudzież znajomość technik seksualnych czy jakiekolwiek inne umiejętności techniczne jesteś w błędzie.

Tak naprawdę kluczem do powodzenia jest umiejętność wzbudzenia w sobie zachwytu partnerem i skupienie się na partnerze (partnerce), a nie na samym sobie. Instrumentalne podejście do seksu, odarcie go z jego specyficznej magii nikomu nie wyjdzie na dobre. Straci na tym jakość seksu i jakość doznań i to nie tylko doznań twojego partnera, ale również twoich.

Zachwyt widoczny w czyichś oczach jest najlepszym afrodyzjakiem, a przeżywany szczerze poprawia również potencję. Łatwo się o tym przekonać, wystarczy zresztą że przypomnisz sobie wszystkie swoje „zakochania” i „fascynacje” – zwróć uwagę na to, iż w takich sytuacjach raczej nie ma mowy o problemach z potencją i konieczności stosowania afrodyzjaków przez kogokolwiek. Seks staje się wtedy źródłem najwspanialszych doznań i to bez żadnego wspomagania.

1 Comment

  • Co prawda to prawda, ale trzeba mieć do tego ogrom cierpliwości, w dzisiejszych czasach mógłby nie dać rady, z drugiej strony… może aż nadto i wcale nie musiałby się starać?

Leave a Comment