Mężczyzna

Przyczyny zaburzeń erekcji i metody leczenia

Czy jesteś już zmęczony ciągłymi i jednocześnie nieudolnymi próbami zadowolenia swojej partnerki? Czy w momencie zbliżającego się kontaktu fizycznego tracisz pewność siebie i zaczynasz się denerwować, bo nie jesteś pewien, czy jesteś w stanie ją zadowolić? Czy masz problemy z erekcją oraz ejakulacją nawet w stanie podwyższonego podniecenia? Jeśli na pytania te odpowiadasz twierdząco, wtedy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że dotknął Cię coraz powszechniejszy problem – zaburzenia erekcji, jedno z przekleństw współczesnego człowieka.

Na szczęście istnieje jednak szereg różnorodnych metod zwalczających tą przypadłość. Metody te, nie dość, że są bardzo skuteczne, to dodatkowo są w pełni naturalne i bezpieczne.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji oraz ejakulacji wynikają między innymi z zaburzeń w dostarczaniu odpowiedniej ilości krwi do penisa w stanie podniecenia. Sprawia to, że wzwód może nie mieć w ogóle miejsca. Powody takiego stanu rzeczy są bardzo różnorodne. Należą do nich uwarunkowania genetyczne, nieodpowiednia dieta i najogólniej mówiąc złe nawyki i styl życia. Oprócz tego winne bywają wcześniejsze operacje np. operacja prostaty, niektóre leki i niektóre choroby cywilizacyjne. Zbyt częste stosowanie używek, szczególnie nałogowe, także zaliczane jest do jednych z głównych czynników, mających silny wpływ na potencję, jakość erekcji i szeroko rozumianą sprawność seksualną.

Wymienione wyżej czynniki są czynnikami natury fizjologicznej (fizycznej).

Oprócz nich na potencję i jakość erekcji bardzo silnie wpływa psyche. Uważa się, że ponad trzy czwarte całej populacji, czyli kilkaset milionów mężczyzn cierpiących na impotencję (tak, są to aż tak duże liczby), boryka się z zaburzeniami erekcji właśnie z powodu problemów psychogennych.

Leczenie zaburzeń erekcji

Przede wszystkim pamiętaj o diecie i stylu życia.

Uważaj na tłuszcze, ale pamiętaj, że nie wszystkie tłuszcze są złe – część z nich jest niezbędna do produkcji hormonów. Z kolei złe, wysoko przetworzone tłuszcze lub tłuszcze spożywane w nadmiarze mogą Ci bardzo szkodzić. Ich ograniczenie w dziennej diecie z pewnością przyniesie korzystne efekty.

Poza tłuszczami zwróć uwagę na białka – z nich też powstają hormony. Białka są podstawowym budulcem ludzkiego organizmu. Przede wszystkim jednak zalecamy zmianę nawyków żywieniowych w zakresie jedzenia wszelkiej „zieleniny. Przyzwyczaj się do większej ilości warzyw oraz owoców, to także bardzo ważny krok naprzód.

Pamiętaj o ruchu. Weź się za siebie i zacznij przynajmniej regularnie spacerować. W ten sposób bardzo szybko i wyraźnie poprawisz nie tylko kondycję jako taką, ale i sprawność seksualną. Wyraźnie wzrośnie też Twoja witalność (wigor) i chęć do życia.

Dodatki, czyli szybka i bezpieczna pomoc

Jeśli Twoje problemy są poważne nie zwlekaj z leczeniem, jeśli nie – pomóż sobie suplementami. To środki, które wspomagają organizm w jego codziennym funkcjonowaniu i ułatwiają przywrócenie właściwej mu sprawności. Suplementy diety wspomagające potencję bardzo dobrze wpływają nie tylko na sprawność i ukrwienie narządów płciowych, ale z powodzeniem można je nazwać eliksirami młodości.

Nie stroń od nich, bo działają skutecznie i są bardzo bezpieczne.

Ciekawym rozwiązaniem jest też stosowanie żeli, które działają na tkanki penisa. Jednym z takich żeli jest ten proponowany przez markę Vialafil > tu więcej o nim.

Leave a Comment