Mężczyzna

Skuteczne powiększanie i wydłużanie penisa – najlepsze powiększacze plus wszystko co musisz wiedzieć na ten tamat

W artykule przedstawiamy najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze środki (w tym ekstendery) umożliwiające powiększanie i wydłużanie penisa. Sprawdź, które z nich gwarantują bezpieczeństwo i autentyczną skuteczność.

W dalszej części artykułu znajdziesz informacje o samym powiększaniu (wydłużaniu i pogrubianiu penisa) oraz o środkach zaprezentowanych w rankingu łącznie z opiniami użytkowników.

Skuteczne powiększanie i wydłużanie penisa – ranking najlepszych powiększaczy

Natura nie zawsze jest doskonała i nie wszystkich hojnie obdarza. Na szczęście niektóre niedoskonałości można korygować. Należą do nich: niesatysfakcjonujący rozmiar (długość i obwód) oraz niedoskonały wygląd penisa. Nie da się ich całkiem dowolnie kształtować, ale przy odrobinie samozaparcia i zastosowaniu dobrych produktów powiększających możliwe jest uzyskanie zadowalających efektów.

Jeśli chcesz wyraźnie powiększyć penisa informacje zawarte poniżej powinny ci pomóc.

Ranking opieramy na solidnych podstawach. Osoby, które używały certyfikowanych (bezpiecznych) środków powiększających penisa włożyły w to sporo zaangażowania. Na podstawie ich ocen (zebranych mailowo via wyszukiwanie na forach i serwisach zakupowych takich jak Amazon.com) wystawionych testowanym produktom, wybraliśmy najlepsze na rynku.

Część preparatów i ekstenderów nie zakwalifikowała się do rankingu ze względu na brak miejsca, część wykazała znikomą (lub żadną) skuteczność. Produkty zakwalifikowane znajdziesz poniżej.


Andropenis Gold

Ogólna ocena: 5/5

Rodzaj produktu: ekstender

Cena: 599,90 zł

Dystrybutor w PL:  ⇒ NuviaLab.pl

Andropenis Gold jest ekstenderem najlepiej znanym, najpopularniejszym i najczęściej polecanym przez lekarzy! Wygrywa nie tylko jakością wykonania (choć JesExtender w zasadzie mu dorównuje), ale i potwierdzoną skutecznością i bardzo dobrą relacją ceny do jakości.

Jego skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania są bezdyskusyjne, a używający go mężczyźni twierdzą, że w trakcie nakładania Andropenisa nie pojawiają się rzadne niedogodności.

Andropenis Gold to typowy ekspander umożliwiający powiększenie członka o kilka centymetrów. Efekty powiększania uzależnione są od czasu stosowania i od podatności tkanek na rozciąganie.

Do zestawu dołączono przejrzystą instrukcję dzięki czemu nie ma mowy o popełnieniu jakichkolwiek błędów.

Sprawdź dostępność i cenę ⇒ przejdź na stronę dystrybutora.


Jes-Extender

Ogólna ocena: 4/5

Rodzaj produktu: ekstender

Cena: 579 – 799 zł

Dystrybutor w PL: ⇒JesExtender.pl

Jes-Extender to  jeden z najlepszych ekspanderów na rynku. Dlaczego najlepszy? Wygrywa w porównaniu z innymi ekstenderami dzięki precyzji wykonania, łatwości i wygodzie użytkowania, estetycznemu wyglądowi, skuteczności i relatywnie niskiej cenie.

Za kwotę 799 zł (wersja original) lub 579 (wersja light) otrzymujemy urządzenie, które umożliwia powiększenie penisa nawet o kilka centymetrów. Jes-Extender może być stosowany zarówno przez mężczyzn o niewielkich członkach jak i przez panów, których penisy są nieco dłuższe i grubsze od średniej. Zastrzeżenie to jest ważne o tyle, iż urządzenie to można bywa pomocne w prostowaniu krzywizn penisa i leczeniu choroby Peyroniego – w tych przypadkach powiększanie rozmiaru traci na znaczeniu, a ekstender i tak znajduje zastosowanie.

Sprawdź dostępność i cenę ⇒ przejdź na stronę dystrybutora


NaturalXL

Ogólna ocena: 4/5

Forma produktu: tabletki

Cena: 139 zł

Dystrybutor w PL: ⇒NaturalXL.pl

Jeśli sceptycznie podchodzicie do tabletek powiększających penisa stosując NaturalXL możesz zmienić zdanie. Ten produkt faktycznie oddziałuje na tkanki. Znacznie lepiej i intensywniej od innych kapsułek (kremów i zestawów) dostępnych na naszym rynku.

Za jedną z największych zalet NaturalXL uznaje się jego działanie powiększające i jednocześnie witalizujące. Kapsułki te wyraźnie poprawiają potencję i jakość życia seksualnego. Ułatwiają przedłużanie stosunku, zwiększają ilość ejakulatu, oraz siłę i intensywność orgazmów. Do tego dochodzi lekki efekt powiększający rzędu kilku procent w długości i obwodzie penisa. Naturalne składniki sprawiają, że produkt ten jest wyjątkowo bezpieczny, a ich różnorodność zapewnia kompleksowy, witalizujący wpływ na cały męski organizm.

Sprawdź dostępności cenę ⇒ przejdź na stronę dystrybutora

 


ProLongSystem

Ogólna ocena: 3/5

Opis produktu: ekstender

Cena: 939 zł

Dystrybutor w PL: ⇒ ProLongSystem.pl

Jest kolejnym ekstenderem w zestawieniu. Urządzenie składa się ze stosunkowo niewielkiej ilości elementów, ale niestety – jest droższe od ekstenderów opisanych powyżej i bardziej uciążliwe w użytkowaniu.

Reklamowany jako produkt umożliwiający najszybsze i najefektywniejsze powiększenie penisa ze wszystkich dostępnych produktów na rynku, rzeczywiście działa i cieszy się sporym powodzeniem.

Ze względu na wysoką cenę postanowiliśmy obniżyć jego pozycję w rankingu.

Sprawdź dostępność i cenę ⇒ przejdź na stronę dystrybutora


PenisXL

Średnia ocena: 3/5

Forma produktu: tabletki + krem

Cena: 179 zł

Dystrybutor w PL: ⇒PenisXL.com.pl

Długo zastanawialiśmy się jaki produkt zaprezentować jako ostatni. Ostatecznie postanowiliśmy polecić tabletki Penis XL, które może nie są najlepszą alternatywą jeśli chodzi o powiększanie penisa, ale ich skład nadaje im dość dużą skuteczność na polu walki z typowo męskimi, seksualnymi przypadłościami. Długotrwałe stosowanie Penis XL wpływa na rozmiar penisa, za to stosunkowo szybko tabletki te, w połączeniu z kremem oczywiście poprawiają funkcje seksualne.

 

Zestaw jest stosunkowo drogi, ale ze względu na kompleksowe działanie, zdecydowanie wart uwagi.

Sprawdź dostępność i cenę ⇒ przejdź na stronę dystrybutora


 

Podsumowanie

Zadanie polegające na wyborze najlepszych dostępnych powiększaczy nie było łatwe, ale misję uważamy za wykonaną. Jak przekonacie się przeglądając ranking najbardziej warte uwagi są ekspandery (ekstendery) będące najlepszą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i wszystkich innych metod powiększania i wydłużania penisa.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje sprawią, iż decyzja o podjęciu wyzwania, jakim niewątpliwie jest powiększanie penisa, stanie się choć trochę łatwiejsza.

 


 

Czy skuteczne powiększanie penisa jest możliwe?

Skuteczne powiększanie penisa umożliwiają nie tylko zabiegi chirurgiczne, ale też metody o znacznie mniejszym stopniu inwazyjności. Dzięki urządzeniom takim jak ekstendery, czy preparatom powiększającym penisa można zwiększyć zarówno długość jak i obwód członka, przy czym efekty uzależnione są od wybranej metody.

Najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze są ekstendery

Co do tego nie mają wątpliwości ani lekarze, ani użytkownicy tych urządzeń powiększających. Nawet nie mając z nimi do czynienia łatwo wyobrazić sobie, na podstawie opisu działania ekstendera, że urządzenie to może penisa powiększyć i to dość znacznie.

Co więcej ekstendery znajdują również zastosowania medyczne. Wykorzystuje się je w leczeniu krzywizn penisa (chorobie Peyroniego) i to z bardzo dużym powodzeniem.

Ekstendery są skuteczne i bezpieczne, to zdecydowanie najlepsza dostępna alternatywa.

Skuteczne są też zabiegi chirurgiczne

Chirurgiczne powiększanie członka umożliwia zwiększenie obwodu i długości penisa. Zabiegi tego typu wiążą się jednak z tyloma zagrożeniami zdrowotnymi, że mając do wyboru alternatywę w postaci ekstenderów i innych metod bezpiecznego powiększania, lepiej ich unikać.

Nawet odpowiedzialni chirurdzy plastycy są gotowi zrezygnować z ewentualnego zarobku proponując swoim pacjentom powiększanie ekstenderami. Zabieg chirurgiczny to zawsze ostateczność.

Kontrowersyjna skuteczność zabiegów i kremów

Wśród wszystkich nieinwazyjnych powiększaczy najwięcej kontrowersji wzbudzają tabletki i kremy powiększające penisa. Kontrowersje te wynikają z faktu, iż osiągane dzięki nim efekty są bardzo zróżnicowane i zależą od indywidualnej podatności na działanie zawartych w tych preparatach składników. Przy odrobinie szczęścia, i wyborze dobrego preparatu, można liczyć na efekt w postaci powiększenia długości i obwodu penisa o kilka procent. Czasami to wystarczy, ale najczęściej wzbudza rozczarowanie.

Jeśli marzy ci się duża skuteczność i bezpieczeństwo – wybierz ekstender (ekspander). Najlepsze z nich znajdziesz w > pierwszej części artykułu!


Powiększanie penisa a bezpieczeństwo

W trakcie całego swojego życia penis musi się sporo napracować. Wytrzymuje wiele, ale wbrew pozorom nie jest aż tak wytrzymały jak można by sądzić. Czyha na niego sporo zagrożeń, a ich ilość rośnie wtedy, gdy chcemy penisa powiększyć.

Bezpieczne powiększanie penisa jest oczywiście możliwe, a że bezpieczeństwo warunkowane jest naszym zdrowym rozsądkiem, jego poziom zależy od nas samych.

W przygotowanym rankingu prezentujemy jedynie bezpieczne środki powiększające. Powiększaczy bez niezbędnych certyfikatów nie testowaliśmy. Dlaczego? Ze względu na potencjalne zagrożenia.

Wymieniamy je poniżej. Weźc je sobie do serca, bo zdrowie penisa (i całego ciała) jest najważniejsze.

Bezpieczne tabletki i kremy powiększające penisa

Te specyfiki należą do najbezpieczniejszych, pod warunkiem że są certyfikowane i dopuszczone do obrotu. Co prawda trudno spodziewać się, że pod ich wpływem dojdzie do jakichś trwałych uszkodzeń w obrębie tkanek (nerwów, naczyń krwionośnych) w samym penisie, ale nie zwalnia nas to od dokładnego zapoznania się ze składem używanych preparatów, choćby tylko ze względu na reakcje alergiczne. Poprzez nierozsądne stosowanie takich preparatów tj. nadużywanie ich lub używanie w przypadku istnienia jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych (osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem), również można odnieść uszczerbek na zdrowiu. Tak więc zdrowy rozsądek powinien być i w tym przypadku naszym drogowskazem.

Bezpieczne ekspandery

Samym ekspanderem szkody sobie wyrządzić nie można. Jeśli został dopuszczony do obrotu (ma certyfikat bezpieczeństwa wydany bądź to przez urzędy amerykańskie, bądź powołane do tego instytucje europejskie) nie ma podstaw do obaw o bezpieczeństwo stosowania takiego urządzenia. Różnice pomiędzy ekspanderami, różnice przekładające się również na ich ceny, wynikają ze stosowania różnych rozwiązań konstrukcyjnych i mniej lub bardziej trwałych materiałów. Bezpieczeństwo użytkowania pozostaje niezmiennie bardzo wysokie, niezależnie od tego czy wybierzemy JesExtender, czy Andropenis Gold, czy inny powiększacz tego typu. W tym przypadku również musimy spełnić pewne warunki. Warunkiem podstawowym jest użytkowanie urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta. Dodatkowo, jeśli w trakcie stosowania urządzenia pojawi się jakakolwiek bolesność w obrębie penisa, należy zweryfikować sposób i czas noszenia ekstendera. Być może jakieś błędy popełnione na tym polu skutkują bólem. Ból jest bardzo poważnym ostrzeżeniem i pod żadnym pozorem nie należy go bagatelizować.

Bezpieczne zabiegi powiększające penisa?

Największym zagrożeniem dla zdrowia penisa i zdrowia w ogóle są wszelkiego rodzaju zabiegi chirurgiczne. Część z nich niesie ze sobą typowe ryzyka tj. np. ryzyko związane ze znieczuleniem (miejscowym lub ogólnym), a wszystkie bezpośrednio zagrażają penisowi. Ten precyzyjny instrument z mnóstwem nerwów i naczyń krwionośnych bardzo łatwo może zostać uszkodzony. Uszkodzenia takie z reguły są nieodwracalne, a bywają i tak katastrofalne w skutki, że potrzebne są kolejne operacje po to, by przywrócić penisowi jako taką sprawność.

Pamiętaj, że jeśli chodzi o powiększanie penisa nie można pozwolić sobie nawet na odrobinę niefrasobliwości, bo wiąże się ona ze zbyt poważnymi zagrożeniami. Operacje chirurgiczne przeprowadzaj w ostateczności (w przekonaniu większości mężczyzn to akt skrajnej desperacji), a wybierając metody bezpieczniejsze nie zapominaj o tym, że najważniejszymi gwarantami bezpieczeństwa są: daleko posunięta ostrożność i zdrowy rozsądek.


Wydłużanie penisa

Wydłużanie penisa jest w zasadzie synonimem powiększania. Zdecydowana większość mężczyzn martwi się bowiem nie tyle obwodem członka ile jego długością. Trudno więc dziwić się, że podejmowane działania mają na celu jego wydłużenie.

Wydłużanie penisa można przeprowadzić ( z dużym powodzeniem) przy pomocy ekstenderów, bądź też decydując się na zabieg chirurgiczny. Niektóre tabletki i kremy również w pewnym stopniu powodują wydłużenie członka, ale naprawdę spektakularne efekty są osiągalne jedynie przy pomocy metod wymienionych wcześniej.

Wydłużanie penisa a bezpieczeństwo

Nieumiejętne wydłużanie penisa grozi sporymi powikłaniami. Penis jest delikatnym narządem. Jego strukturę wewnętrzną bardzo łatwo uszkodzić, a wtedy można pożegnać się z radością czerpaną z seksu. Decydując się na wydłużenie penisa warto więc mieć na względzie przede wszystkim jego bezpieczeństwo, a jeśli ono będzie priorytetem znikną wszelkie wątpliwości odnośnie wyboru metody powiększania.

Ryzyko związane z zabiegami chirurgicznymi

Zabiegi chirurgiczne na penisie dają może spektakularne efekty, ale wiążą się z naprawdę wysokim ryzykiem. Odpowiedzialni lekarze odradzają je, namawiając wręcz do wcześniejszego wypróbowania innych metod. Zabieg, który może spowodować trwałe uszkodzenia w obrębie tkanek, zawsze powinien być ostatecznością.

Bezpieczne wydłużanie ekstenderami

Metodą polecaną nawet przez lekarzy jest powiększanie penisa z pomocą ekstenderów. Urządzenia te, w tej czy innej postaci, wykorzystywane są od dziesiątków lat, a ich działanie opiera się na sile trakcji. Wykorzystując naturalną podatność tkanek na rozciąganie możemy tym sposobem zyskać nawet kilka centymetrów długości. Bezpieczeństwo stosowania ekstenderów jest nieporównywalnie wyższe od bezpieczeństwa zabiegów.

Czy warto ryzykować? Naszym zdaniem nie, a twoim?

Zachowując zdrowy rozsądek nie tylko nie zagrozisz zdrowiu penisa (i jego kondycji), ale wyraźnie poprawisz jego rozmiar.

 


 

Czy każdy extender powiększa tak samo?

Wszystkie extendery działają tak samo – wykorzystują siłę trakcji, a powiększanie penisa odbywa się dzięki podatności ludzkich tkanek na rozciąganie. Różnice konstrukcyjne sprawiają jednak, że nie każdy extender osiąga tę samą skuteczność i nie każdy jest równie wygodny w użytkowaniu.

Różnice te są ważne o tyle, że decydują nie tylko o komforcie powiększania, ale i o bezpieczeństwie penisa poddawanego temu zabiegowi. Innymi słowy detale sprawiają, że powiększanie extenderem może się opłacać lub nie. Jakie cechy w takim razie należy mieć na uwadze?

Certyfikaty

Każdy model ekstendera, zanim zostanie wprowadzony do sprzedaży, powinien zostać poddany szczegółowym badaniom pod kątem bezpieczeństwa użytkowania i certyfikowany przez uprawnioną instytucję. Certyfikaty tego typu wydawane są na całym świecie. Jeśli wybrany przez nas produkt taki certyfikat posiada (europejski czy amerykański – bez znaczenia) możemy być spokojni, że dokonaliśmy dobrego, tj. w jakimś sensie bezpiecznego, wyboru.

Opinie lekarzy

Extendery są urządzeniami (przyborami / przyrządami) bardzo często polecanymi przez lekarzy i to nawet przez chirurgów plastyków. Wybierając konkretny model, przed jego zakupem warto sprawdzić (o ile jest to możliwe), czy lekarze aprobują go i polecają pacjentom. Jeśli tak – możemy być spokojni, że taki extender się sprawdzi.

Renoma i jakość wykonania

Renoma producenta mówi sama za siebie. Powinna być jednym z decydujących czynników. Wiodące marki charakteryzują się z reguły lepiej dopracowanymi detalami, są też częściej wybierane przez innych użytkowników, tak więc (przynajmniej teoretycznie) dostęp do informacji i opinii na ich temat również powinien być znacznie łatwiejszy.

Renoma, choć oczywiście nie zawsze, przekłada się też na jakość wykonania. Dobre jakościowo ekstendery są wytrzymalsze (pamiętajmy, że należy używać ich przez kilka miesięcy), bezpieczniejsze i wygodniejsze od extenderów mizernej jakości.

Co do istoty działania, jak już wspomnieliśmy, wszystkie ekstendery działają tak samo – rozciągają tkanki. Najlepsze z nich zaprezentowaliśmy w naszym rankingu. > Sprawdź jakie to marki!


 

Powiekszenie penisa – opinie z forum

Powiększanie penisa wzbudza sporo kontrowersji. Trudno się temu dziwić, bo posiadanie okazałego penisa, jako atrybutu męskości, jest dla wielu mężczyzn powodem do dumy. Inni panowie, nie tak hojnie obdarzeni przez naturę, wpadają w kompleksy, a jeszcze inni twierdzą, że nie liczy się rozmiar a technika. Przeglądając pierwsze z brzegu forum poświęcone tej tematyce łatwo zauważycie, że większość wypowiedzi można podzielić na te trzy kategorie, przy czym kategoria druga (rozmowy o kompleksach) jest dość słabo reprezentowana i to pomimo pełnej anonimowości uczestników dyskusji.

Podstawowe pytanie sprowadza się więc do tego czy powiększać czy nie powiększać (przewaga techniki nad rozmiarem lub odwrotnie). O samym powiększaniu tj. ewentualnej przydatności i bezpieczeństwie metod umożliwiających powiększenie penisa rozmawia się niewiele, choć wytrwale przeszukując zasoby sieci znajdziecie również rzeczowe, merytoryczne wątki.

Powiększać

Podstawowym argumentem przemawiającym za powiększaniem penisa jest możliwość pozbycia się kompleksów. Jakkolwiek byśmy tego sobie nie tłumaczyli pewne kompleksy związane z wyglądem (i budową ciała) są w nas tak zakorzenione, że wpływają na całe nasze życie, a ich wyrwanie – z korzeniami – wymaga ogromu pracy. Często takie „wyrywanie” wydaje się też działaniem wbrew sobie. Skoro zaś mamy możliwość powiększenia penisa dlaczego z tej możliwości nie skorzystać? Tym bardziej, że przecież wiele metod powiększania jest metodami bezpiecznymi, w żaden sposób nie można więc sobie zaszkodzić, a jedynie pomóc – i to ogromnie.

Problem jedynie w tym, że aby uzyskać skuteczne powiekszenie penisa należy ponieść pewne nakłady finansowe, a niektórym osobom trudno się z takimi wydatkami pogodzić. Cóż… jeśli stawką jest nasze samopoczucie (a dobre samopoczucie to jeden z filarów zdrowia!) dlaczego mielibyśmy sobie odmawiać takiej inwestycji. Inwestowanie w siebie opłaca się zawsze!

Nie powiększać

Jeśli twoje życie seksualne jest udane zapomnij o powiększaniu. Po co ci ono i związane z nim problemy: poszukiwanie informacji, wybór metody, wydatki, a potem systematyczna praca nad zwiększaniem rozmiaru?

Tak właśnie – niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że penisa ot tak sobie nie da się powiększyć. Jeśli zdecydujemy się na tabletki czy kremy – trzeba stosować je regularnie. Wybierając ekspander (ekstender) trzeba liczyć się z tym, że i to urządzenie powinno być stosowane przez dłuższy czas. Decydując się na powiększanie zabiegowe musimy liczyć się z zagrożeniami. Czasem wystarczy jedynie popracować nad techniką, czyli mówiąc inaczej nauczyć się seksu z aktualną partnerką, by poprawić jakość życia seksualnego. Żadne powiększanie (dotyczy to obojga partnerów, kobietom często marzą się większe piersi) nie jest wtedy potrzebne.

Bezpieczeństwo

Osoby udzielające się na forach internetowych, jeśli już wykazują autentyczne zainteresowanie tematem, bardzo często podnoszą kwestie bezpieczeństwa. To naprawdę bardzo ważne. Penis jest bardzo delikatnym organem i łatwo go uszkodzić nieodpowiedzialnym postępowaniem w trakcie zabiegów mających na celu jego powiększenie. Największe zagrożenia związane są z zabiegami chirurgicznymi, które mogą doprowadzić do poważnych i nieodwracalnych uszkodzeń w tym precyzyjnym instrumencie. Najbezpieczniejsze są tabletki, kremy i ekspandery, przy czym te ostatnie są najskuteczniejsze.

 


Andro Penis – działanie, skuteczność, opinie

Andro Penis Gold zaprezentowany w naszym rankingu, jest przedstawicielem ekspanderów (ekstenderów), czyli urządzeń umożliwiających powiększenie, wydłużenie i wyprostowanie krzywizn członka. Powiększanie penisa z zastosowaniem urządzeń tego typu odbywa się dzięki generowanej przez nie sile trakcji (rozciągania). Ekstendery są najbezpieczniejsze i najefektywniejsze na tym polu. Co więcej – są też aprobowane i zalecane przez środowisko lekarzy, którzy (jak zapewne doskonale wiecie) bywają z reguły nieprzychylni wszelkim metodom umożliwiającym samodzielne korygowanie niedoskonałości, czy też leczenie jakichś dolegliwości we własnym domu.

W tym przypadku jest wręcz odwrotnie – ekstendery są wręcz zalecane przez lekarzy! Pacjentom pozostaje wybrać taki ekspander, który będzie dla nich najlepszy.

Jeśli przejrzeliście już nasz ranking zauważyliście zapewne, że znalazły się w nim aż trzy takie urządzenia. Andro Penis jest jednym z nich (wcale nie najlepszym, ale mimo to wartym uwagi ze względu na doskonałą konstrukcję i relatywnie niską cenę). Poniżej parę informacji o nim.

Działanie

Działanie opiera się na sile trakcji. Na tej samej zasadzie działają wszystkie ekstendery. Po nałożeniu na penisa, zgodnie z instrukcjami dołączonymi do zestawu, Andro Penis zaczyna działać. Rozciąga tkanki na tyle delikatnie by nie powodować bólu (jeśli penis boli należy natychmiast skorygować urządzenie, ból ostrzega, że możemy coś sobie uszkodzić) i na tyle intensywnie, by po dwóch / trzech miesiącach cieszyć się dłuższym, nawet o 3 / 4 centymetry penisem. Takich efektów nie osiągniemy ani przy pomocy tabletek, ani kremów. Nawet zabiegi chirurgicznego powiększania penisa nie dorównują ekstenderom i to pod bardzo wieloma względami.

Skuteczność

Jeśli wątpicie, że to działa przejrzyjcie sobie fotografie w sieci, niekoniecznie fotografie penisów. Siła trakcji oddziałuje na wszystkie tkanki. Najprostszym przykładem jest brzuszek kobiety w ciąży, który rozrasta się sukcesywnie do sporych rozmiarów rozciągając narządy wewnętrzne, skórę i inne tkanki.

By osiągnąć satysfakcjonującą skuteczność, ekstendera należy używać przez kilka miesięcy. Im większe są nasze oczekiwania, tym dłużej powinna trwać kuracja. Efekty rzędu 3 do 5 centymetrów powinny być na tyle satysfakcjonujące, by nikogo nie korciło … rozciąganie w nieskończoność. I w tym przypadku należy wykazać się odrobiną zdrowego rozsądku.

Opinie

I lekarze, i użytkownicy ekstenderów są w swoich opiniach zgodni. Urządzenia te działają. Z reguły bardzo spektakularnie i lepiej niż jakiekolwiek inne metody. Bezpieczeństwo użytkowania sprawia, że plasują się one na szczycie wszystkich znanych i wykorzystywanych współcześnie powiększaczy. Andro Penis nie jest wyjątkiem. Osiąga tę samą skuteczność i jest równie bezpieczny jak Jes-Extender.

 


 

Jes Extender – opinie

Jes Extender jest jednym z najsolidniejszych ekstenderów na rynku. Stosując go zapewnisz sobie nie tylko skuteczność i bezpieczeństwo, ale też wyjątkowy komfort. Dzięki niemu powiększanie penisa zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Ogromne znaczenie ma również fakt, iż opinie lekarzy na temat Jes-Extendera pokrywają się z opiniami zadowolonych użytkowników tj. są bez wyjątku pozytywne. Lekarze bardzo chętnie potwierdzają, że urządzenie to ma również pewne walory medyczne. Można, i należy, wykorzystać je w leczeniu krzywizn penisa powodowanych chorobą Peyroniego.

Opinie z for internetowych

Mężczyźni stosujący Jest-Extender na co dzień są zgodni co do tego, że urządzenie jest poręczne (wygodne) i nie sprawia żadnych problemów. Jego skuteczność jest bezdyskusyjna, bo bezdyskusyjne jest powiększające działanie wszystkich takich urządzeń. W przypadku Jes-Extendera zwracano też często uwagę na jego dużą popularność.

Opinie użytkowników

Panowie testujący Jes-Extender  jednogłośnie podkreślają jego wysoką efektywność. Ekstender umożliwia powiększenie penisa nawet o kilka centymetrów i to w relatywnie krótkim czasie. Łatwo go nałożyć na penisa, a w trakcie noszenia nie stwarza żadnych problemów. Bardzo często kładziono też nacisk na solidność wykonania tego urządzenia. Jes-Extender wyraźnie wyróżnia się na tle innych produktów tego typu. Wykonano go z dobrych jakościowo materiałów, z ogromną dbałością o detale. Panom używającym produktu podobała się też zgrabna i elegancka walizeczka, w jaką go zapakowano. Instrukcję użytkowania dołączoną do urządzenia uznano za bardzo przejrzystą i nie pozostawiającą wątpliwości co do prawidłowego użytkowania.

Opinie lekarzy

Kilka z nich znajdziesz na oficjalnej stronie produktu. Uznaliśmy, że w tym miejscu warto podkreślić szczególnie fakt, iż Jes-Extender uznawany jest za jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych powiększających penisa bądź też eliminujących jego krzywizny. Lekarze, nawet chirurdzy plastycy, nie wahają się przed polecaniem go swoim klientom. Jak myślisz dlaczego? Dlatego, że to jedyna bezpieczna metoda o skuteczności porównywalnej ze skutecznością zabiegów. Tego faktu nikt nie jest w stanie zakwestionować, bo doświadczenia tysięcy użytkowników mówią same za siebie.

Decydując się na powiększanie penisa wybierajcie to, co dla niego najlepsze. Jesteśmy przekonani, że Jes-Extender spełni twoje oczekiwania. Stosując go zadbasz też o własne bezpieczeństwo. W przekonaniu tym nie jesteśmy osamotnieni. Przyznane przez nas, wysokie oceny produktu potwierdzają opinie na forach i opinie lekarzy.


Penis XL – opinie o produkcie

Szukacie rzetelnych opinii o Penis XL? Trudno je odnaleźć prawda? Większość osób opiniujących ten produkt publikuje jedno- lub dwuzdaniowe wypowiedzi, z których niewiele wynika. Na tak mizernych podstawach trudno podjąć decyzję o zakupie.

Naszym zdaniem, i zdaniem osób testujących Penis XL  warto zaryzykować, ale jeśli ktokolwiek wierzy w zapewnienia producenta (Cobeco Pharma), że jego penis może się powiększyć nawet o 9 cm, li tylko i wyłącznie pod wpływem kremu i tabletek sprzedawanych w zestawie – uprzedzamy, że takie osoby mogą się rozczarować.

Zwiększenie długości członka o kilka centymetrów można uzyskać jedynie przy pomocy ekstenderów (ekspanderów), a i je należałoby stosować przez dłuższy czas dla osiągnięcia tak spektakularnego efektu.

Działa, czy nie działa?

Oczywiście, że działa, ale pod pewnymi warunkami. Zwróć uwagę, że jeśli chodzi o Penis XL opinie na jego temat dotyczą z reguły albo tabletek albo kremu. Niewiele osób decyduje się na zakup i wypróbowanie zestawu, toteż takich opinii w sieci nawet nie ma co szukać. Zdecydowana większość wypowiedzi odnosi się do starszego produktu, tymczasem Cobeco Pharma wypuściło na rynek nową, udoskonaloną wersję, nazwaną (nomen omen) Penis XL New Edition.

Kwestią bezdyskusyjną jest wpływ tabletek i kremu na potencję tudzież sprawność seksualną mężczyzn. Użytkownicy produktu wysoko oceniają jego działanie na tym polu i to niezależnie od tego, czy przeprowadzali kurację tabletkami czy też ograniczali się do stosowania kremu.

Kwestią dyskusyjną jest wpływ zestawu na rozmiar penisa. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Powiększanie penisa Penisem XL

Kilka procent więcej w długości i obwodzie – taki efekt z powodzeniem można uzyskać stosując krem i tabletki Cobeco Pharma. Nie zrażajcie się wypowiedziami osób, które wypróbowywały tylko jeden z produktów, bo po to stworzono cały zestaw, by korzystać z zestawu i tylko taka kompozycja działa w pełni efektywnie. Działa pod warunkiem regularnego stosowania, zarówno kremu jak i tabletek.

 


Jak działa Natural XL?

Natural Gain Plus, bo tak brzmi pełna nazwa preparatu, to tabletki umożliwiające naturalne i bezpieczne powiększenie penisa. Czy faktycznie jest to możliwe czy to jedynie sprytny chwyt reklamowy mający na celu zachęcenie do zakupu preparatu panów, którzy wolą nie eksperymentować z ekstenderami, bądź innymi metodami powiększania?

Sądząc po składzie Natural XL jest on niewątpliwie czymś, czego działanie powinna docenić większość mężczyzn. Nawet jeśli powiększanie penisa przy pomocy tych tabletek się nie powiedzie, mają one tak pozytywny wpływ na męski organizm, że większość użytkowników po pewnym czasie stosowania stwierdza, że rozmiar nie jest już tak ważny. Cieszą się życiem, energią, witalnością i niesłychaną potencją zapominając o niesatysfakcjonującym (w ich mniemaniu) rozmiarze.

Składniki Natural XL

Wyłącznie naturalne, pozyskiwane z wyciągów z najrozmaitszych ziół i dodatków sprawiają, że organizm nie może pozostać obojętnym. Jak zapewnia producent Natural XL można z jego pomocą zwiększyć długość i średnicę penisa. To pierwsze wydaje się nieprawdopodobne, drugie jest jak najbardziej możliwe, ale trzeba jednocześnie wiedzieć, że takie efekty da się uzyskać jedynie po dość długiej kuracji tabletkami. Tabletki Natural XL i tak są najlepszymi tabletkami na naszym rynku, jeśli wczytacie się w listę składników innych preparatów łatwo zauważycie, że niewiele z nich ma choćby minimalnie porównywalny skład. Większość z nich bazuje na zaledwie kilku składnikach. Natural XL zawiera niemal całe bogactwo przyrody.

Skomponowano go tak, by możliwe było powiększenie rozmiaru prącia, ale preparat oddziałuje też pozytywnie na zdrowie i seksualność. Potencja rośnie po nim niesamowicie. Dochodzi do wzrostu poziomu najważniejszych męskich hormonów. Mężczyźni przemęczeni, zniechęceni i stojący na skraju załamania seksualnego powinni to działanie docenić.

Powiększanie penisa odbywa się niejako przy okazji. Jak?

Natural XL a powiększanie penisa

Czy penisa można powiększyć tabletkami lub ćwiczeniami? Ekstenderami tak, ale czymś co nie oddziałuje bezpośrednio na tkanki? Niezbyt prawdopodobne, prawda? Nic dziwnego, że to właśnie tabletki powiększające penisa wzbudzają najwięcej kontrowersji. Takie powiększanie wydaje się niemożliwe. A jednak…

Jak zapewne doskonale wiesz penis składa się z samych tkanek miękkich. Co więcej – tkanki te są bardzo podatne na powiększanie, bo samoistnie zwiększają objętość (średnicę, długość) w trakcie erekcji. Jeśli odpowiednio zwiększymy siłę oddziaływania generowaną przez krew i lepiej odżywimy same tkanki możemy spodziewać się, że stopniowo będą się one rozciągać jeszcze bardziej, bo poddane zostaną większemu (niż dotychczas) naporowi. Po pewnym czasie możliwe jest więc zwiększenie i obwodu i długości penisa, ale poziom satysfakcji zależy od oczekiwań.

Oczekiwane efekty

Każdy, kto spodziewa się, że tabletki powiększające penisa zadziałają tak jak ekspandery (ekstendery) solidnie się rozczaruje. Przy pomocy tabletek żadnym sposobem nie uda się powiększyć penisa tak spektakularnie jak przy pomocy ekstenderów.

Miejcie to na uwadze kupując Natural XL. Jakkolwiek preparat ten, pod względem składu i oddziaływania na penisa, jest doskonały, to jedynie przy pomocy Andropenisa, Jes-Extendera (i podobnych urządzeń) uzyskasz naprawdę spektakularne rezultaty.

> Wróć do rankingu

3 komentarze

  • byłem u lekarza bo mam krzywego odkąd pamiętam i on zalecił mi andropenis, jest ok, tylko trochę jednak mimo wszystko niewygodnie, nie wiem czy powiększa, ale krzywizne koryguje na pewno bo już to widać

  • ja miałem krzywiznę, lekarz zalecił mi ekstender, niezbyt przyjemne to było, ale pomogło, penis rzeczywiscie jakby 3 cm dłuższy, nie wiem czy to efekt wydłużenia czy wyprostowania, w każdym razie na krzywiznę to andropenisa mogę polecić

Leave a Comment