Mężczyzna

Tabletki na powiększenie penisa Member XXL moja recenzja plus 3 opinie

Tabletki na powiększenie penisa to dość kontrowersyjna grupa produktów. Te kontrowersje biorą się stąd, że jedne z nich działają, a inne nie. Member XXL to dobry produkt. Postanowiłem go wypróbować ze względu na potencjał, jaki w nim zauważyłem. W artykule opowiem czy spełnił moje oczekiwania i przedstawię jeszcze 3 opinie znajomych z forum. Zobacz jak sprawdzają się tabletki na powiększenie penisa w tym ultranowoczesnym wydaniu.

Dlaczego wybór padł na Member XXL?

Możesz się zastanawiać dlaczego właśnie Member XXL. Sam bym się zastanawiał. Otóż po przeanalizowaniu składu > tabletek na powiększenie penisa dostępnych na rynku uznałem je za najlepsze. Nie zamierzałem inwestować w coś, co według mnie ma małe szanse na to, żeby w ogóle jakkolwiek zadziałać.

Uznałem, że tabletki na powiększenie penisa Member XXL to:

 • produkt, który charakteryzuje optymalny skład,
 • produkt, który wydaje się mieć największy potencjał, a jednocześnie jest reprezentatywny cenowo w tej grupie produktów,
 • dodatkowo przekonało mnie to, że to same tabletki, bez żadnych żeli, sprayów czy maści.

Zasada działania, czyli co mogą a czego nie mogą tabletki powiększające penisa?

Myślę, że udzielenie odpowiedzi na pytanie co mogą, a czego nie mogą tabletki na powiększenie penisa, ma kluczowe znaczenie.

Zresztą dotyczy to wszystkich tabletek (i nie tylko tabletek). Przed każdym zakupem, przed każdym wyborem warto zadać sobie pytanie: Czy rzeczywiście mogę coś konkretnego dzięki temu zakupowi lub wyborowi osiągnąć.

Toteż zanim w ogóle zdecydowałem się na tabletki na powiększenie penisa, zrobiłem rozeznanie w tym jak działają i powiem, że:

 • na pewno nie możesz spodziewać się po nich że twój penis wydłuży się o 10 cm,  bo tego nawet operacyjnie zrobić nie można bez szkody dla tkanek i funkcji penisa,
 • możesz za to spodziewać się wydłużenia o 2 – 3 cm i pogrubienia o jakiś centymetr nie więcej to jak najbardziej możliwe czy regularnej co najmniej kilku tygodniowej suplementacji,
 • penis urośnie i pogrubi się dzięki stymulacji której dowiedziono, a stymulacja ta odbywa się na trzy sposoby i są to trzy sprawdzone sposoby, powiedziałbym że niezawodne.

Jak tabletki stymulują penisa?

Stymulacja, o której wspomniałem powyżej polega na tym, że:

 • tabletki na powiększenie penisa stymulują krążenie krwi w tkankach tworzących i otaczających męskie prącie, oznacza to, że dzięki nim do penisa napływa więcej krwi, co skutkuje natychmiastowym efektem powiększającym, widocznym jako wydłużenie i pogrubienie członka,
 • dobre tabletki, a do takich należy Member XXL, wywierają też wpływ na produkcję hormonów, które odpowiadają za kondycję i przyrost tkanek tworzących penisa (chodzi na przykład o testosteron i hormon wzrostu), czyli o wydłużenie i pogrubienie członka sensu stricte,
 • tabletki na powiększenie penisa poprawiają też jakość i siłę erekcji, co również długofalowo wywiera efekt powiększający, a doraźnie to jest niemal natychmiast intensyfikuje doznania i poprawia jakość życia seksualnego.

To co mnie wydaje się najważniejsze

Moim zdaniem najważniejsze jest to, że oprócz powiększania Member XXL usprawnia. Tym sposobem efekty jego działania możesz zauważyć od razu po zażyciu tabletki. Bo penisa powiększa zwiększony napływ krwi do prącia. Gdy to zjawisko zachodzi regularnie, efekt powiększający się utrwala i penis rośnie na stałe.

Dlaczego nie inne metody powiększania?

Ja osobiście słyszałem jak dotąd o pięciu metodach powiększania penisa. A mianowicie o:

 • używaniu pompek próżniowych,
 • zabiegowym wydłużaniu lub pogrubianiu penisa,
 • ćwiczeniach powiększających,
 • ekstenderach (lub ekspanderach),
 • i właśnie tabletkach.

Kilka metod również wypróbowałem i powiem tak:

 • pompki próżniowe może i na krótką metę powiększają, ale na dłuższą łatwo sobie nimi coś uszkodzić, poza tym pod wpływem generowanej przez nie próżni na penisie często pękają małe naczynka krwionośne, co wygląda bardzo nieestetyczne i przypuszczam by na dłuższą metę było zdrowe,
 • operacje są drogie i jeszcze bardziej ryzykowne, zresztą wydłużenie penisa polega w tym przypadku na przecięciu więzadła (w życiu bym się na to nie zdecydował), a pogrubienie polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, co raczej daje marny efekt bo kwas ma konsystencję płynu (żelu), a penis w stanie erekcji powinien być twardy a nie misiowaty (żelowaty),
 • ćwiczenia dają raczej marne efekty – ćwiczyłem regularnie ponad rok i nic,
 • ekstendery są za to rewelacyjne (zobacz jak to działa) jeśli chodzi o skuteczność, ale nosząc ekstender czułem się jednak niekomfortowo.

Tym sposobem na placu boju pozostały tabletki, które uznałem za najbezpieczniejsze i najwygodniejsze rozwiązanie z potencjałem skuteczności, który postanowiłem przetestować.

Co się okazało?

Okazało się że member XXL działa na wszystkich trzech wymienionych wyżej przeze mnie płaszczyznach.

Mianowicie:

 • Praktycznie już od drugiego dnia zaobserwowałem, że mam dużo silniejsze erekcje, obfitsze wytryski, odczuwam znacznie więcej przyjemności w czasie stosunku. Moje wrażenia pokrywały się z wrażeniami mojej partnerki.
 • Po mniej więcej dwóch tygodniach zauważyłem że czuję się bardziej męski. Nie nie chodzi o to, że wcześniej nie czułem się męski, tylko raczej o to, że poczułem, że ta męskość jakby mnie trochę roznosi. Mówiąc inaczej zwiększyły się pokłady mojej energii życiowej, witalność, tego typu sprawy.
 • Ponieważ kupiłem pakiet na 3 miesiące brałem Member XXL przez te 3 miesiące i po tym czasie stwierdziłem, w trakcie mierzenia, że mój penis wydłużył się o centymetr, a w obwodzie przybyło pół centymetra.

Tak więc faktycznie pojawił się efekt powiększający.

Mam nadzieję że efekt ten się utrzyma. W tej chwili już od kilku miesięcy nie biorę tych tabletek i na razie wszystko jest tak, jak było, czyli efekt się utrzymuje. A ponieważ to, co już uzyskałem w pełni mnie satysfakcjonuje, na razie nie zamierzam kontynuować przyjmowania suplementu. Chociaż przypuszczam, że gdyby mi siadła na przykład potencja mógłbym do niego wrócić właśnie po to po to, żeby ją poprawić.

Moja opinia

Moja opinia jest taka, że to działa i to w sposób który właśnie wyżej opisałem.

Moim zdaniem, jeśli masz jakieś niedostatki , to spokojnie możesz wypróbować ten produkt. Tylko pamiętaj żeby nie oczekiwać cudów. Bo żadne tabletki, tak jak zresztą żaden zabieg, nie powiększy ci penisa o kilkanaście centymetrów, to nierealne.

Opinie o Member XXL moich kolegów z forum

Tak to już jest, że na żywo raczej chyba byśmy się tymi opiniami nie wymieniali, ale w sieci łatwiej jest rozmawiać na takie tematy, zwłaszcza facetom. Dlatego podpytałem parę osób i znalazłem trzy, które faktycznie stosowały te tabletki.

Jedna osoba stwierdziła, że nie działają, ale koleś przyjmował je tylko miesiąc.

Druga osoba miała odczucia i obserwacje identyczne z moimi, a trzecia osoba w dalszym ciągu ich używa i jest już w piątym miesiącu suplementacji, przy czym stwierdził ten kolega że u niego penis zaczął powiększać się dopiero po trzecim miesiącu. A pomiary potwierdziły to dopiero w czwartym miesiącu stosowania. Przyrost był podobny jak u mnie, czyli około centymetra długości, około pół centymetra w obwodzie.

Kupić czy nie kupić?

Oto jest pytanie. Gdybym miał radzić powiedziałbym, że to nie do mnie należy decyzja.

Sam musisz zdecydować czy chcesz coś zrobić ze swoimi niedostatkami czy nie.

Jeśli zdecydujesz się na zakup, no to radzę kupować w oficjalnym sklepie i to od razu pakiet na 3 miesiące, po tym czasie stwierdzisz czy to działa, czy nie działa. Ale 3 miesiące powinno wystarczyć. Chyba, że będziesz liczył na jeszcze lepsze efekty.

Takie pakiety dostępne są na stronie producenta >>> tutaj masz link do tej strony.

Widziałem też member XXL na Allegro, ale tam bałbym się kupować z tego względu, że w serwisie roi się od podróbek , a jednak lepiej mieć pewność że kupujesz produkt oryginalny. Tym bardziej, że tutaj dostajesz też zdaje się gwarancję satysfakcji.

Tak więc jeśli chcesz kupić i się zdecydujesz się to polecam ci właśnie stronę producenta >>> pod tym adresem.

A jeszcze jakbyś miał jakieś pytania to pytaj w komentarzu postaram się odpowiedzieć jak najszybciej chociaż nie obiecuję że natychmiast bo czas nie zawsze na to pozwala.

 

7 komentarzy

 • tak, zdrowy rozsądek przy takich zakupach to podstawa, też cudów się nie spodziewałem, ale jakoś tak dość dobrze działa, na lepszy seks naprawdę super, czy powiększa okaże się za jakiś czas bo biore od miesiaca dopiero

 • naczytałem się zachwytów w sieci na różnych dziadowskich forach i ze śmiechu omal nie padłem, że ktoś bierzy w brednie typu powikeszenie penisa o 10 cm tabletkami. Śmiech na sali i w ogóle.

  Ale kupiłem i używam. I nie dlatego, że liczę na taki efekt. Myślę że 1 – 2 cm to jest coś co jest realne i w długości i trochę w obwodzie. I wygląda na to, że jest realne w tym przypadku.
  Jeśli takie są wasze cele to ten member was nie zawiedzie, jeśli chcecie 10 cm więcej to niestety nic wam nie pomoże, sztuczny członek chyba tylko haha

  • tu się zgodzę, cudów nie ma i nie można się spodziewać, że jakiekolwiek tabletki na powiększanie penisa sprawią, że z rozmiaru s czy l przeskoczysz do xxl, ale też jakoś tam te tabletki działają i efekty są tylko trzeba cierpliwości. Ja próbowałem, bo próbuję takich różnych nowości i jestem całkiem zadowolony, sprawność od tego dużo większa a powiększenie penisa? Wydaje mi się że i taki efekt jest ale to trudno ocenić jednoznacznie nie mierzyłem się jakoś bardzo dokładnie 😀

 • hm a ja zrobiłem tak: kupiłem member i ekstender i jest ok. Po trzech miesiącach już widać różnicę w obwodzie i długości trochę też, myślę, że za jakieś pół roku będzie całkiem dobrze

Leave a Comment